top of page

Global Doctors! Prawdopodobnie najlepsze ubezpieczenie na świecie.

Zaktualizowano: 2 lut 2023

Na początek garść danych i będą to niepokojące liczby.

Czy wiesz na co umierają ludzie w Polsce?

 • 45% choroby krążenia - z czego 28% to osoby w wieku produkcyjnym (20-64 lata)

 • 24% nowotwory

 • 7% przyczyny niedookreślone

 • 6% urazy i zatrucia

 • 18% pozostałe

Jeśli to nie zrobiło na Tobie wrażenia to może zrobią to dane na temat nowotworów:

 • co druga osoba w Polsce umiera z powodu chorób serca, a co czwarta z powodu nowotworów.

 • w 2019 roku odnotowano 171 tyś zachorowań na nowotwory i ponad 100 tyś zgonów z ich powodu. 25% ludzi umiera rok rocznie z powodu chorób nowotworowych a liczba ta stale rośnie...

 • według prognoz do 2025r. zachorowalność na nowotwory wzrośnie o ponad 25% i będą one główną przyczyną zgonów w Polsce • W Polsce czas oczekiwania na leczenie od momentu podejrzenia choroby przekracza 9 tygodni co znacząco może wpływać na efekty leczenia.

Jeśli do tego wszystkiego dołożymy tryb życia, kiepską dietę i coraz większe problemy z nadwagą (61% mężczyzn i 45% kobiet w wieku powyżej 15 lat to osoby z nadwaga lub otyłe), nałogi (21% kobiet i 34% mężczyzn pali papierosy), niedofinansowaną służbę zdrowia i brak profilaktyki to mamy się czego obawiać. No i obawiamy się! Aż 65% osób obawia się nowotworów a, że obawy są uzasadnione widać na poniższych liczbach:


 • 32 tyś. wypadków drogowych

 • 3 tyś osób ginie w wypadkach drogowych

 • 178 tyś osób zmarło na choroby układu krążenia

 • wzrost o 42% wzrosła ilość zdiagnozowanego nowotworu złośliwego w ciągu ostatnich 20 lat


Jeśli powyższe dane robią na Tobie wrażenie i budzą się w Tobie obawy o stan zdrowia, przyszłość swoją i Twojej rodziny to spieszę donieść, że...

Po pierwsze możesz zmienić swoje nawyki.

Po drugie możesz zabezpieczyć się na ewentualność zachorowania na poważne choroby układu krążenia czy nowotwory tj. główne przyczyny zgonów w Polsce.

Na wstępie postawiłem tezę, że Global Doctors to prawdopodobnie najlepsze ubezpieczenie na świecie i postaram się ją udowodnić.

Pierwszy argument pokazałem powyżej, ubezpieczenie Global Doctors pomaga uzdrowić dwa główne problemy i przyczyny zgonów w Polsce tj. choroby nowotworowe i choroby układu krążenia.

Musisz wiedzieć, że żyjemy w kraju, który na służbę zdrowia wydaje najmniej albo prawie najmniej w Unii Europejskiej. Polska służba zdrowia jest niedofinansowana. Polski pacjent, Ty, ja, nasi bliscy nie mamy dostępu do 70% leków bardzo skutecznych i stosowanych za naszą zachodnią granicą lub dostęp ten jest bardzo ograniczony a 53% nowoczesnych leków w Polsce w ogóle nie jest dostępnych. Jeśli do tego dołożymy fakt, że od wydania rekomendacji dla leku onkologicznego do jego wprowadzenia na listę refundacyjną mija u nas średnio 460 dni (1,5 roku), to wysoka śmiertelność związana z chorobami nowotworami przestaje dziwić.

Przedmiot

Ubezpieczenie Global Doctors to odpowiedź na powyższe problemy. W największym skrócie Global Doctors to:

Organizacja i pokrycie kosztów leczenia i usług medycznych za granicą.

Brzmi enigmatycznie ale za kilka chwil przekonasz się ile treści jest w tym krótkim zdaniu.

Nie będę wymieniał chorób i zabiegów objętych zakresem, wspomnę jedynie, że możemy je podzielić na 4 moduły, w ramach których znajdziesz poszczególne jednostki chorobowe i zabiegi.

 1. Moduł kardiochirurgiczny

 2. Moduł nowotworowy

 3. Moduł transplantacyjny

 4. Moduł neurochirurgiczny

Podmiot

Jeśli jesteś osobą, która ma nie więcej niż 64 lata to możesz dołączy do elitarnego grona ubezpieczonych. Ochrona ubezpieczeniowa będzie trwała aż do 85 roku życia.

Jeśli masz dzieci to niezależnie od tego czy dopiero się urodziły, czy mają 18 lat to również możesz je objąć ubezpieczeniem (do 25 roku życia).

Niezależnie od tego, czy posiadasz już jakieś ubezpieczenie - jeśli tak sprawdź jego zakres i sumy ubezpieczenia na wypadek zachorowań na nowotwory lub choroby układu krążenia i zastanów się, czy możesz się wyleczyć za te świadczenia.

Warunkiem jest, że musisz posiadać stałe miejsce pobytu na terenie RP i wciągu ostatnich 12 miesięcy nie przebywałeś za granicą dłużej niż pół roku (183 dni).

Jak to działa?

Działanie systemu jest bardzo proste i zapewnia maksymalny możliwy komfort Klientowi. W kilku krokach, prowadzony za rękę przechodzisz całą procedurę.

 1. w momencie zdiagnozowania choroby Twoim zadaniem jest kontakt z infolinią, gdzie otrzymasz dokładne instrukcje jakie dokumenty musisz wziąć od swojego lekarz by rozpocząć procedurę.

 2. Na podstawie dokumentów sporządzany jest raport i druga opinia medyczna by zweryfikować, czy diagnoza, którą otrzymałeś jest prawidłowa i by zapewnić najlepszych ekspertów z gwarancją najwyższej jakości leczenia.

 3. Global Doctors proponuje Ci 3 najlepsze na świecie placówki, które specjalizują się w Twojej chorobie.

 4. Organizacja leczenia, pobytu i podróży za granicą. Global Doctors to usługa "door to door" to znaczy, że kierowca odbierze Cię spod drzwi Twojego domu i zawiezie na lotnisko\dworzec kolejowy, a na miejscu będzie czekał kolejny kierowca, który zawiezie Cię do hotelu. Nie musisz się martwić o koszty, Twoje ubezpieczenie pokrywa je wszystkie. Możesz także zabrać osobę towarzysząca, której koszty pobytu także zostaną pokryte. A jeśli to Twoje dziecko zachoruje, może się z nim na leczeni udać aż dwóch opiekunów. Oczywiście na miejscu wszystko jest tak zorganizowane, żebyś nie musiał się o nic martwić. Hotel jest niedaleko placówki medycznej, żebyś nie musiał tracić sił na pokonywanie długich dystansów. Na miejscu jest także tłumacz do Twojej dyspozycji.

 5. 100 euro to kwota, którą otrzymasz za każdy dzień pobytu w szpitalu za granicą byś miał środki na codzienne funkcjonowanie (max 60 dni).

 6. Po zakończeniu leczenia za granicą, po powrocie do Polski nie musisz martwić się o koszty związane z zakupem leków, polisa obejmuje refundacje do 50 000 euro!

Cała procedura jest niezwykle szybka i sprawnie zorganizowana i w ciągu kilku tygodni od diagnozy i zgłoszenia do Global Doctors rozpoczynasz najwyższej klasy leczenie.Nie musisz martwić się o koszty bo Global Doctors pokrywa je do 2 000 000 euro!!!

Leczenie nowotworów jest bardzo drogie, refundacja NFZ obejmuje jedynie koszty podstawowe, a dostęp do najlepszych specjalistów leków jest trudny.

Czy wiesz ile kosztuje leczenie chorób nowotworowych?

Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

759 tyś zł. pięcioletnia kuracja herceptyną (chemioterapia) - pacjentka z rozsianym nowotworem piersi. U pacjentki u której wycięto guz standardowa terapia to 18 podań czyli 152 tyś zł.

80 tyś zł. miesięcznie chemioterapia w białaczce limfocytowej – trwa 6 m-cy czyli 480 tyś zł.

24 tyś zł. leczenie ciężkich powikłań infekcyjnych u osób po transplantacji szpiku

19 tyś zł. to cena jednej fiolki 10 ml. Leczenie czerniaka nieoperacyjne. Jedno podanie to min. 5 fiolek czyli ponad 95 tyś zł. Schemat leczenia zakłada 4 podania - razem 380 tyś zł.

20 tyś zł. leczenie raka tarczycy z hospitalizacją

Poniżej znajdziesz kilka przykładów leczenia, które zrealizował Global Doctoers:

Guz mózgu łagodny 40 tyś euro w Niemczech

Leczenie nowotworu płuc III stopnia 100 tyś euro w Izraelu

Nowotwór gruczołu krokowego 28 tyś euro we Francji

Oponiak 25 tyś euro w Niemczech

Nowotwór endometrium 78 tyś euro

Nowotwór piersi 80 tyś euro już po leczeniu w polskim szpitalu (bo z Global Doctors możesz skorzystać na każdym etapie)

Nowotwór jajnika 36 tyś euro

Polacy wydają ok 40 mld złotych prywatnie na ochronę zdrowia, która jak już wcześniej wspomniałem jest niedofinansowana. 3 mln osób posiada abonamenty medyczne a drugie tyle ubezpieczenia zdrowotne. 94% osób które mają abonamenty medyczne i tak szuka dodatkowego leczenia poza abonamentem, dlatego że chcą mieć dostęp do najlepszych specjalistów, a ten daje Global Doctors.

Wierzę, że udało mi się pokazać, z jak poważnym problemem mierzy się każdy z nas i jakie są konsekwencje poważnego zachorowania na choroby układu krążenia i nowotwory.


Co daje Ci Global Doctors?

 • Gwarancja najwyższej jakości usług w najlepszych na świecie placówkach medycznych

 • Bezpieczeństwo w najtrudniejszej sytuacji życiowej związanej z poważnym zachorowaniem

 • Druga opinia medyczna – raport ekspercki konsultanta medycznego, weryfikujący pierwszą diagnozę

 • Organizacja i leczenie za granicą nawet do 2 000 000 euro

 • Dostęp do najlepszych lekarzy ponad 450 specjalizacji

 • Refundacja leków do 50 000 euro, po powrocie do Polski

 • Świadczenie 100 euro za każdy dzień pobytu w szpitalu

 • Kompleksowa opieka w czasie całego leczenia

Co Ty będziesz z tego miał?

 • Możesz skupić się na sobie i na leczeniu a nie problemach z nim związanych

 • Możesz całą energię poświęcić na leczenie a nie kwestie organizacyjne

 • Dostęp do wysokiej klasy specjalistów i nowoczesnych metod leczenia, przez co zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na wyleczenie

 • Masz szybki dostęp do leczenia co w przypadku poważnych zachorowań może uratować Ci życie

 • Masz dużo większą szansa na wyleczenie i dalsze życie

 • Przede wszystkim masz wybór!

Nie ma tygodnia gdy media informują o kolejnych zbiórkach na leczenie i ratowanie życia dzieci, nie ma tygodnia, gdy na moją skrzynkę milową nie wpada dramatyczny apel o pomoc. Ciarki przechodzą mi po plecach na samą myśl, że mógłbym by w tak trudnej sytuacji.

Nie mając Global Doctors, słysząc diagnozę to Ty musisz zdobyć wiedzę, znaleźć informacje, zorganizować leczenie, szpital, transport, konsultacje lekarzy i co najważniejsze często gigantyczne finasowanie. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji ale wyobrażam siebie, że ostatnią rzeczą, kiedy życie wali mi się na głowę, jest zorganizowanie tego wszystkiego.

Koszt tego ubezpieczenia dla dzieciaków to mniej niż abonament Netflixa, a dla dorosłych niewiele więcej. To ostatecznie przekonało mnie, że do wykupienia polisy, zrobili to też moi bliscy.

Czy jest to najlepsze ubezpieczenie na świecie?

Gdyby była taka konkurencja to ubezpieczenie Global Doctors śmiało mogłoby w niej walczyć o najwyższe laury i myślę, że wielu pacjentów, którzy skorzystali z możliwości, które oferuje Global Doctors potwierdzi tą tezę. A to wszystko już za cenę Netflixa.

Jak możesz przystąpić do ubezpieczenia?

Jeśli w produkcie, który opisałem widzisz wartość to wypełnij formularz, napisz, zadzwoń i porozmawiajmy.


Podczas przygotowania artykułu korzystałem m.in. z: https://www.zwrotnikraka.pl/nowotwory-zlosliwe-w-polsce-krajowy-rejestr-nowotworow/

Who.int; pzh.gov.pl; healthline.com; medonet.pl; dane Fundacji Alivia oraz ERGO Hestia.

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page